Jalupro - Aminokwasowa terapia zastępcza

Szczególnym zainteresowaniem medycyny estetycznej cieszą się w ostatnim czasie zabiegi regeneracyjne, czyli wzmagające odnowę tkanek. Wiele badań naukowych potwierdza, że połaczenie kwasu hialuronowegio z aminokwasami pobudza i wspiera procesy rewitalizacji skóry. Największą aktywność w tych procesach wykazują aminokwasy: glicyna, L-prolina,L-lizyna i L-leucyna. Glicyna, L-prolina i L-lizyna tworzą aktywny kompleks aminokwasów i stanowią ok.70% struktury kolagenu. Pobudzają one też aktywność fibroblastów do produkcji nowych nici kolagenowych.

Połaczenie kwasu hialuronowego z L-leucyną w obrębie macierzy pozakomórkowej czyni skórę elastyczną i zapewnia jej nawilżenie.

Preparaty Jalupro i Jalupro HMW wykorzystujądziałanie aminokwasów i kwasu hialuronowego.Są przeznaczone do mezoterapii samodzielnie lub w połączeniu z innymi terapiami i produktami.

Jalupro przeznaczone jest dozwalczania oznak starzenia, takich jak utrata jędrności,matowość skóry, oznaki starzenia okolicy oczu, blizny i keloidy.

Jalupro podaje się w mezoterapii co 10 dni. Zazwyczaj wykonuje się 3 do 4 zabiegów.

Jalupro HMW, który zawiera więcej i gęstszy kwas hialuronowy podaje się w zmarszczki czoła, linie marionetki, bruzdy nosowo-wargowe, celem korekcji owalu twarzy.

Jalupro HMW podaje się zazwyczaj co 20 dni 2- 3 razy.

Zabiegi Jalupro łączy się też z ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym (PRP), toksyną botulinową (protokół zabiegowy Profesora Piovano), delikatnie usieciowanymi wypełniaczamia także z zabiegami laserowymi.

Efekty zabiegów są delikatne i naturalne, nie zmieniają rysów twarzy.