Gabinet dermatologii i dermatologii estetycznej

Skóra, nasza zewnętrzna powłoka, łączy nas ze światem, wyznacza granice naszego Ja. Dlatego chcemy dobrze czuć się we własnej skórze i dlatego tak ważne jest, by była ona zdrowa. Niestety problemy zdrowotne dotyczą także skóry. Na szczęście nowoczesna dermatologia pozwala pokonać większość z nich.

Gabinet dermatologii i dermatologii estetycznej Bożena Racławska diagnozuje i leczy pacjentów zmagających się z egzemami, łuszczycą, grzybicą, ciężkimi formami trądziku oraz innymi schorzeniami dermatologicznymi. Posiadamy również doświadczenie w ropoznawaniu nowotworów skóry.

Zmiany na skórze oraz wszelkiego rodzaju defekty skórne nie zawsze są kwestią zdrowotną, za to zwykle stanowią problem estetyczny. Znamiona, blizny, zmarszczki – ci nieproszeni goście wpływają na nasze samopoczucie, powodują, że nieraz wstydzimy się swojego ciała. Czy potrzebnie? Oczywiście, że nie! Często jednak sama świadomość to za mało, byśmy czuli się zupełnie dobrze we własnej skórze. Wtedy z pomocą przychodzi dermatologia estetyczna.

Nasz gabinet może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, wysokimi kompetencjami, głębokim wyczuciem i zrozumieniem potrzeb pacjenta.

Oferujemy diagnostykę oraz zabiegi estetyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i technologii dermatologicznych. Zadowoleni pacjenci - dorośli oraz dzieci - którzy już odwiedzili nasz gabinet, mogą poświadczyć, że nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa.

Bożena Racławska - ZnanyLekarz.plZapraszamy!